Praktyczne kamienie do whisky – dla smakoszy drinków

Użyteczne whisky stones zyskują coraz większą popularność – stanowią praktyczny prezent np. na wieczór kawalerski. To niezbędnik każdego smakosza mocnych trunków, który chce rozkoszować się wspaniałym smakiem alkoholu. Dlaczego warto zaopatrzyć się w tzw. whisky stones?

Kamienie do whisky – prezent na urodziny

Znawcy wyszukanego alkoholu twierdzą, że whisky najlepiej smakuje w postaci schłodzonej. Wygląda jednak na to, że wrzucane do napojów klasyczne kostki lodu nie sprawdzają się do końca – szybko przyczyniają się do rozcieńczenia drinków, a w zamrażalniku pochłaniają woń mrożonek. Na szczęście stworzono alternatywne rozwiązanie – whisky stones. Wykonane są one z naturalnego kamienia i można je nabyć w różnych kolorach. Przeważnie dostępne są siwe kostki, które posiadają oszlifowane brzegi, co sprawia, że nie porysują kieliszków. Na czym polega działanie użytecznych whisky stones? Należy włożyć je na kilka godzin do zamrażalnika, a potem wrzucić do drinka. Ich zasadniczą cechą jest to, że nie rozcieńczają alkoholu, co sprawia, że możesz cieszyć się wspaniałym aromatem alkoholu. Nie absorbują również zapachów z zamrażarki. Nie mają smaku ani zapachu, a Twoje drinki będą miały doskonały aromat. Skończ ze zwykłymi drinkami! Kamienie do whisky to coś specjalnego dla każdego konesera whisky.

Kamienie do whisky – idealny pomysł na prezent dla kolegi

Naturalne whisky stones to doskonały podarunek dla partnera lub dla szefa. Wyglądają bardzo stylowo w drinku, dzięki czemu zrobisz wrażenie na znajomych. Whisky stones są wielorazowego użytku, wystarczy je spłukać pod bieżącą wodą. Chłodzą napój na długo i nie psują smaku drinków. Nie musisz już męczyć się z kostkami lodu – po prostu wybierz użyteczne whisky stones, a Twoje drinki będą smakowały znakomicie.