Pawilon ogrodowy – mocna konstrukcja łatwa w montażu

Planujesz urządzenie przyjęcia w ogrodzie i głowisz się jak zagwarantować odpowiednie zadaszenie, pod którym schronią się goście na wypadek załamania pogody? A może potrzebujesz zamówić profesjonalny namiot-pawilon? Sprawdź, jakie funkcje mają pawilony ogrodowe i na co wypada zwrócić uwagę przy wybieraniu namiotu.

Zastosowanie pawilonu ogrodowego

Obecne na rynku pawilony ogrodowe wspaniale sprawdzą się w czasie rodzinnych uroczystości i ważnych imprez. Zostały zaprojektowane z myślą o weselach w plenerze, urodzinach, złotych godach, przyjęciach typu baby shower, rodzinnych zjazdach, rocznicach i innych istotnych wydarzeniach, zasługujących na odpowiednią oprawę. W sprzedaży dostępne są namioty typu gwiazda, jak również modele dwuspadowe. Pawilon ogrodowy ochrania zaproszonych gości nie tylko przed opadami deszczu, ale także przed silnymi promieniami Słońca. Nowoczesny namiot-pawilon może także zapobiec kondensowaniu się wody w środku pawilonu – służy do tego specjalny fartuch retencyjny. Kupić można namioty sezonowe (posiadające wodoodporne poszycie) i całoroczne. Dobór stosownego typu winien odpowiadać indywidualnym potrzebom.

Pawilony ogrodowe – trwałe oraz proste w montażu

Pawilony ogrodowe charakteryzują się mocną konstrukcją i mogą uchować się w nienaruszonym stanie przez wiele lat, a łatwe składanie oraz rozbiórka pawilonu sprawiają, iż poradzi sobie z tym każdy, kto chociaż raz rozkładał tradycyjny namiot. Namiot-pawilon można stawiać na różnorodnych typach podłoży – betonowym lub trawiastym. Pawilony ogrodowe mają też ocynkowane stopy kotwiące, gwarantujące stabilność całej konstrukcji.