O ślubnych podziękowaniach dla rodziców

Podziękowania dla rodziców to bardzo ważny punkt ceremonii weselnej. Wypowiadane są przeważnie po po przywitaniu chlebem i solą, a związane są z podarowaniem rodzicom rozmaitych upominków. W dzisiejszych czasach tego typu postać podziękowania przybiera naprawdę różne oblicza.

Stwórz oryginalne podziękowania dla rodziców

Najczęściej spotykaną formą podziękowania jest rzecz jasna list poświęcony rodzicom, wręczany na weselu. Jeśli nie zostaliśmy obdarzeni talentem do pisania, warto poszukać natchnienia w internecie. Jednak jeśli chcemy zaskoczyć najbliższych i sprawić, że ślub będzie niezapomniany – warto zaplanować coś wyjątkowego. Bardzo popularne stało się puszczanie w podczas wesela przygotowanych przedtem przez państwa młodych nagrań wideo z podziękowaniami. Taka postać hołdu oddanego rodzicom jest źródłem wielu emocji. Rozpowszechnione jest także podarowanie grawerowanych karafek.

Wzruszające podziękowania dla rodziców – wypróbuj nasze propozycje

Warto pomyśleć też o innej formie podziękowania dla rodziców. Może to być bilet na ulubioną sztukę teatralną, a jeśli rodzice są wielbicielami wykwintnych trunków – wytrawne wino. Z pewnością urzeknie ich też wyszukana statuetka w kształcie serca wykonana z kryształu, na której fachowiec utrwali porywającą inskrypcję i datę naszego wesela. Tego typu podarunek można położyć w centralnym miejscu w mieszkaniu. W internecie kupimy ogromną ilość statuetek, które będą idealne na taką okazję.