Namioty weselne – ślub w plenerze

Wesele na amerykańską modłę stają się coraz bardziej popularne, nic więc dziwnego, że młode pary chętnie wynajmują namioty ślubne, które spełnią ich oczekiwania. Planujesz urządzić ślub na świeżym powietrzu i chcesz znaleźć najlepszy produkt? Sprawdź nasze wskazówki!

Namiot ślubny a liczba gości

Popularność ślubów w plenerze sprawia, że na rynku dostępnych jest bardzo wiele namiotów weselnych, a ich różnorodność pozwala na dobranie produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb młodej pary. W sprzedaży można znaleźć zarówno namioty ślubne, które przydadzą się podczas organizacji wesela dla pokaźnej liczby gości, jak i modele stworzone z myślą o kameralnych imprezach. Organizujesz niewielkie przyjęcie na działce, a może bardziej luksusową uroczystość? Jeżeli masz większe potrzeby, sprawdź dostępne w sprzedaży hale namiotowe, w których bez trudu pomieścisz wszystkich zaproszonych.

Namiot na wesele – dwuspadowy czy typu gwiazda?

Wielkość namiotu to ważny, ale nie jedyny czynnik, który należy wziąć pod uwagę przy dokonywaniu wyboru. Niesłychanie ważny jest również rodzaj konstrukcji. Do najpopularniejszych typów należą – namioty bankietowe, hale namiotowe, namioty typu Gwiazda, Turek, Stretch, tzw. jurty, pawilony, modele z dachem spiczastym lub dwuspadowym, a także hale z plexi.

Namiot weselny – zadbaj o komfort zaproszonych

Istotna jest także solidna budowa namiotu – najlepszym rozwiązaniem są modele skonstruowane z grubych stalowych rur i stóp kotwiących ocynkowanych ogniowo. Maksymalny wygodę zapewnią wodoszczelne poszycia, które ochronią też przed promieniowaniem UV oraz zapobiegną wydostawaniu się ciepła z namiotu czy skraplaniu wody na ściankach.