Na weselu, w hotelu, w restauracji – serwuj napoje ze słoja z kranikiem

Dowiedz się więcej o słojach z kranikiem na https://superbutelki.pl/pl/c/Sloje-z-kranikiem/107.

Od kilku lat trwa renesans popularności słoików. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do nabywanych w sklepie lub wytwarzanych samodzielnie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania różnych trunków i deserów. Dużym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim pojemne Słoiki z kranikiem, znajdujące wiele zastosowań. Jak możemy je użyć? Gdzie przyda się słoik z kranem? Dlaczego warto mieć przynajmniej jedną sztukę w każdym domu?

Słój z kranem do domowych trunków

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest to, że doskonale nadają się one do wytwarzania domowych napojów – na przykład nalewek i likierów. Słoje mają duże pojemności (najczęściej są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na przygotowanie całkiem dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia, zaś dzięki kranikowi bez trudu przelejemy gotową nalewkę do butelek, szybko i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez konieczności stosowania wężyków i filtrów.

Słoik z kranem do serwowania

Słoik z kranem jest niewątpliwą ozdobą stołu, na którym go postawimy. To sprawia, że jest on regularnie wykorzystywany do serwowania napojów – zazwyczaj podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranem idealnie sprawdzi się zarówno podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyda się do podawania kompotów, oranżad, soków i lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, wina lub drinków. Jego zaletą jest także to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Kontakt z nami:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]