Modne celebrytki

Jeśli chcesz zamówić celebrytkę, koniecznie odwiedź tę stronę

Supermodne delikatne naszyjniki celebrytki chętnie noszą młodsze i starsze kobiety. Ogromna dostępność wzorów i materiałów, z jakich się je wykonuje sprawia, iż każdy może znaleźć naszyjnik idealny dla siebie. Można oczekiwać, że moda na nie szybko nie minie, gdyż celebrytki pasują do praktycznie wszystkich ubiorów i na wszelkie okazje. Czym odznacza się ta pożądana biżuteria?

Celebrytki – łańcuszki gwiazd

Subtelne łańcuszki z charakterystycznymi zawieszkami zostały spopularyzowane przez gwiazdy show-biznesu. Wiele piosenkarek, celebrytek oraz aktorek nagle zaczęło je nosić, a trend ten bardzo szybko przejęły także „zwykłe” kobiety. Właśnie stąd pochodzi nazwa celebrytek. Naszyjniki te wykonywane mogą być z rozmaitych materiałów – srebra, srebra pozłacanego i złota, a więc mogą je zakupić wszystkie kobiety pragnące zaopatrzyć się w te modne ozdoby, niezależnie od tego, jakim dysponują kapitałem. Duży wybór wariantów zawieszek powoduje, że naszyjniki celebrytki znaleźć można teraz we wszystkich sklepach z biżuterią oraz dostrzec je na szyjach mnóstwa dziewcząt i kobiet.

Celebrytki – nie tylko gadżet dekoracyjny

Celebrytka rzadko jest wyłącznie gadżetem dekoracyjnym – najczęściej niesie również z sobą przesłanie, zawarte w znaczeniu wisiorka lub grawerze. Każda charakterystyczna zawieszka ma swe własne, unikalne znaczenie. Najbardziej popularne typy zawieszek to serduszko, kółeczko pełne lub z otworem, gwiazdka, żyletka, symbol nieskończoności i słonik. Panie zazwyczaj wybierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według walorów estetycznych, lecz również pasującego znaczenia. Serduszko oznacza oczywiście miłość, kółko oznacza niezłomność, jest też zawieszką dającą duże możliwości jeśli chodzi o grawer. Gwiazdka jest symbolem szczęścia i boskiej mocy, słonik – powodzenia, władzy i wiedzy. Nieskończoność oznacza stałość we wszystkim, co się robi, a żyletka jest symbolem niepokorności i ponadprzeciętności.
Olbrzymią zaletą celebrytek jest fakt, iż pasują nie tylko do eleganckich strojów, ale również codziennych stylizacji, niezależnie od tego, z jakiego są materiału, co zawdzięczają przede wszystkim bardzo subtelnemu charakterowi. Zwykle wybiera się raczej krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, ale kto chce, może również nosić dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te doskonale łączą się z posiadającymi podobne cechy kolczykami gwiazd i bransoletkami celebrytkami.

Kontakt z nami:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]