Lilly Lashes – każda kobieta może wyglądać jak gwiazda

Zobacz, gdzie zamówić produkty Lilly Lashes

Nie okłamujmy się – kobiety na całym świecie pragną o długich i pięknych rzęsach. Z nieskrywaną zazdrością patrzymy na pierwsze strony plotkarskich magazynów, gdzie królują celebrytki przyciągające wzrok perfekcyjnym, ponętnym spojrzeniem. Niestety niewielki odsetek pań może chełpić się tą cechą, z tej przyczyny regularnie wykorzystują sztuczne rzęsy. Teraz dzięki Lilly Ghalichi, znanej w USA bywalczyni reality show, mogą samodzielnie uzyskać podobny efekt.

Z czego wykonane są rzęsy Lilly Lashes?

Lilly Ghalichi firmuje własnym imieniem znaną na całym globie markę sztucznych rzęs Lilly Lashes. Oferta tej firmy jest skierowana do kobiet chcących uzyskać efekt grubych i dłuższych rzęs. W ofercie firmy można znaleźć tradycyjne rzęsy na pasku, komplety kępek służących do zagęszczania zarówno górnych, jak i dolnych rzęs oraz zalotki i lateksowe kleje. Mnóstwo wzorów, np. Istambul, Paris czy Milan wyprodukowanych jest z ludzkiego włosia. Natomiast modele z kolekcji Glam (Make Up, Alina, Beverly) bądź Luxury (Goddess, Caviar, Opulence) przygotowuje się z futra norki, które jest dokładnie wyczesywanego i sterylizowanego. Niezależnie jednak od typu wykorzystanego surowca, sztuczne rzęsy Lilly Lashes gwarantują, że oprawa oka będzie prezentować się naturalnie.

Lilly Lashes – gwiazdy estrady i filmu kochają je za trwałość

Fakt, że Lilly Lashes cieszy się sławą na całym globie, na pewno nie jest wynikiem tylko łączenia jej z osobą Lilly Ghalichi. Cechą charakterystyczną artykułów tej marki jest ich wysoka trwałość – kupując sztuczne rzęsy Lilly Lashes mamy zatem pewność, że będziemy mogli je używać do 25 razy. Nie bez powodu wszak rzęsy te chwali i korzysta z nich powszechnie wiele artystek okrzykniętych ikonami stylu. Nad Wisłą produkty Lilly Lashes można zamówić w sklepach online.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]