Kolczyki na sztyftach – dlaczego warto je nosić?

Jeśli chcesz zamówić kolczyki ze sztyftami, odwiedź ten adres

Na to, jak będą prezentowały się kolczyki, wpływa nie tylko użyty do ich zrobienia metal, wzór i szlachetne kamienie, ale także rodzaj zapięcia. Na rynku znajdziemy różne rodzaje mocowań – na przykład długie bigle lub niewielkie sztyfty. Te drugie to najbardziej odpowiedni zakup dla wszystkich Pań, które cenią minimalizm i komfort, gdyż małe kolczyki na sztyftach nie zahaczają o odzież i są bezpieczne dla ucha. Szczególnie istotna okazuje się również rozmaitość wzorów kolczyków na sztyftach – znajdziemy w tym segmencie wersje na wyjątkowe imprezy oraz te, które bez problemów można zakładać na co dzień.

Kolczyki na sztyftach do eleganckich strojów

Kolczyki na sztyftach są często bardzo stylowe, a przy tym nie zniechęcają nadmiarem. Dobrym rozwiązaniem okażą się z pewnością wykonane ze srebra kolczyki wysadzane małymi, szlachetnymi minerałami – topazem czy bursztynem. Najlepiej wyglądać będą przy stonowanych, lecz stylowych kreacjach – ich wkomponowanie upraszczają małe rozmiary oraz nieskomplikowany wzór.

Tańsze kolczyki na sztyftach

Z podobnych względów kolczyki na sztyftach możemy zakładać również do codziennych strojów. Do biura warto nosić przede wszystkim kolczyki na sztyftach wysadzane sztucznymi minerałami – wyglądają prawie równie korzystnie, jak naturalne, ale ich możliwe zgubienie nie okaże się tak dotkliwe. Syntetyczne minerały, które najlepiej łączą się ze sztyftami, to kryształki Swarovskiego. Czasem też dobrze wybrać kolczyki na sztyftach ze zrobioną z tworzywa sztucznego humorystyczną główką.

Kontakt z nami:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]