Jakie substancje zawierają szampony odbudowujące

Potrzebujesz szamponów wzmacniających? Sprawdź https://houseofbeauty.com.pl/c/68-szampony

Szampony wzmacniające przeznaczone są do włosów wyniszczonych, suchych, ze skłonnością do łamania się i wypadania. Pragniesz czarować innych gęstymi, wspaniałymi i lśniącymi włosami? Wypróbuj środki o działaniu regeneracyjnym. Jaki skład winny mieć szampony wzmacniające?

Szampony wzmacniające – ważny jest bogaty skład

Twoje włosy są suche, łamliwea może utraciły blask? Dobrze dobrane szampony wzmacniające zregenerują osłabione pasma i sprawią, iż włosy będą prezentować się olśniewająco. Jednak przed zakupem jakiegoś kosmetyku należy sprawdzić, jakie składniki zostały użyte do jego produkcji. Wzmacniające działanie ma m.in. keratyna roślinna, która rekonstruuje budowę włosów i wygładza wszelakie zniszczenia i nierówności. Szampony wzmacniające mogą także zawierać nawilżający kwas hialuronowy, dzięki któremu pasma odzyskują elastyczność, stają się gładkie i lśniące. Także ceramidy posiadają silnie odbudowujące działanie – skutecznie wypełniają wszelakie ubytki w strukturze włosa.

Ekologiczne dodatki do szamponów odbudowujących

Znakomite rezultaty przynoszą też ekologiczne składniki znajdujące się w szamponach – białka z migdałów, wyciąg z żeń-szenia lub granatu, jak również otręby ryżowe. Cykliczne używanie szamponów z bogatym zestawem aktywnych składników pomaga nadać włosom ich naturalną elastyczność, ustrzec się przed ich wypadaniem, uchronić przed wczesnym starzeniem się czy zasłonić cebulki przez szkodliwym działaniem wolnych rodników. Warto pamiętać o cyklicznym korzystaniu z tego typu produktów, bowiem tylko w takim przypadku szampony wzmacniające dadzą najlepsze wyniki.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]