Global Food Hygiene – o producencie jednorazowej odzieży ochronnej

Tutaj zapoznasz się z ofertą producenta odzieży roboczej jednorazowej.

Sektor spożywczy musi zachowywać wyśrubowane normy na każdym etapie produkcji. Zatem wyjątkowo ważne jest, aby załogi zakładów i fabryk wytwarzających żywność zostały wyekwipowane w wysokiej jakości ubranie ochronne, zatwierdzoną do użytkowania w tej branży. Przedsiębiorstwa mogą zaopatrzyć się w takie artykuły w Global Food Hygiene – krajowego dystrybutora i producenta jednorazowej odzieży roboczej.

Kluczowe artykuły wytwarzane przez Global Food Hygiene

Global Food Hygiene funkcjonuje na polskim rynku od przeszło 5 lat, a odniesione w Polsce sukcesy pozwoliły jej w 2020 roku otworzyć się również na rynki europejskie. Obecnie w asortyment marki obejmuje części odzieży roboczej, takie jak maski jednorazowe, w tym także te okrywające brodę, czapki i czepki, obuwie, rękawice jednokrotnego i wielokrotnego wykorzystania (z metalu) oraz kombinezony. Jednym z najważniejszych produktów marki są jednorazowe fartuchy foliowe w rolce zaprojektowane samodzielnie przez team fachowców marki i produkowane z pomocą autorskiego wykrojnika. Już blisko 800 odbiorców stosuje artykuły Global Food Hygiene. Produkcja także prezentuje się imponująco – halę produkcyjną opuszcza miesięcznie plus minus 700 tyś fartuchów.

Global Food Hygiene – czym odróżnia się ta firma?

Należy zaznaczyć, iż Global Food Hygiene rok w rok wychodzi naprzeciw potrzebom swoich odbiorców, nie tylko pod względem różnorodności dostarczanych przez nią artykułów. Firma kładzie nacisk na nieprzerwany progres, wdrażając oryginalne rozwiązania logistyczne, jak również rozwijając infrastrukturę firmy (między innymi modernizując hale magazynowe i produkcyjne), co doceniono kilkoma prestiżowymi wyróżnieniami. Podstawowym zamysłem Global Food Hygiene jest integracja poszczególnych procesów oraz ścisła współpraca pomiędzy różnymi działami spółki, co docelowo przyczyni się do osiągnięcia wysokiej wydajności w przygotowaniu zamówień tak, by docierały one do odbiorców w ciągu 24 godzin.

Kontakt z nami:
Global Food Hygiene D.Urbański Spółka Komandytowa
Kuśnie 41D
98-200 Sieradz

Tel.: +48 43 827 36 66
E-mail: [email protected]