części zamienne Renault, Renault części Kraków

Gdzie kupić oryginalne części do Renault?

Samochody Renault nadal cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 r. liczyły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Użytkownicy cenią przeróżne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, ale również rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 r. nasi rodacy nabyli ponad 5500 modeli Scenic oraz aż trzy i pół tysiąca pojazdów Megane. Megane jest popularny ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Dużym popytem cieszyło się również Renault Clio – we wskazanym roku zakupiono prawie 2,8 tyś egzemplarzy niniejszego modelu.

Części Renault – jakie często ulegają awarii?

Masz już wymarzony auto i pragniesz jak najodpowiedniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do rozmaitych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są dostępne w odpowiednio zaopatrzonych sklepach online. Można w nich zaopatrzyć się w elementy nadwozia, podwozia, silnika oraz układu chłodzenia, jak i wiele pozostałych. Z recenzji klientów wynika, że najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego podzespołu narzekają posiadacze modelu Clio. Problemy podobnej natury mają osoby, które kupiły Renault Megane, chociaż w tym wypadku szwankują również zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów części Renault

Systematyczne inspekcje techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się elementów eksploatacyjnych są gwarancją długiego użytkowania samochodu tej marki. Dostępne w sprzedaży elementy są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, chcących samodzielnie wymienić niesprawne podzespoły, jak i profesjonalnych warsztatów.

Kontakt z nami:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]