Gdzie i dlaczego należy stosować maty przemysłowe?

Jeśli potrzebujesz maty dezynfekcyjnej przejazdowej, powinieneś odwiedzić tę stronę

Maty podłogowe mają mnóstwo zastosowań i są używane w służbie zdrowia, gastronomii, przemyśle i innych sektorach rynku. Jesteś zainteresowany funkcjonalnymi i ergonomicznymi wycieraczkami przemysłowymi? Dowiedz się, gdzie się je wykorzystuje.

Maty dezynfekcyjne przejazdowe – zastosowanie?

Maty dezynfekcyjne użytkowane są w wielu sektorach – w warsztatach samochodowych, na stacjach benzynowych, w myjniach, przy stanowiskach obróbki metali, lokalach gastronomicznych, kuchniach, w szpitalach specjalistycznych, w zakładach przetwórstwa spożywczego, przy hodowli trzody chlewnej, narzędziowniach, stanowiskach obróbki żywności, czyli zawsze tam, gdzie niezbędne jest utrzymanie czystości. Maty dezynfekcyjne uniemożliwiają rozprzestrzenianie się groźnych drobnoustrojów chorobotwórczych – grzybów, wirusów i bakterii, a także redukują ryzyko przenoszenia się pyłu czy opiłków. W sklepach dostępne są też maty olejochłonne, które znakomicie sprawdzają się w fabrykach i innych obiektach, w których istnieje ryzyko przenoszenia się na obuwiu rozmaitych smarów. Maty te pochłaniają bowiem substancje oleiste.

Maty przemysłowe – podnieś bezpieczeństwo i wygodę pracy

Maty dezynfekcyjne przejazdowe mają właściwości amortyzujące i antypoślizgowe, dzięki czemu podnosi się komfort i bezpieczeństwo pracowników oraz innych ludzi znajdujących wewnątrz budynków. Wybrane maty przemysłowe są pokryte warstwą wzbogaconą korundem, co pozytywnie wpływa na ich antypoślizgowe właściwości. Oprócz tego specjalne profile najazdowe mat przemysłowych zabezpieczają przed ewentualnym potknięciem się.

Kontakt z nami:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]