Formlabs, Makerbot, Stratasys – drukarki 3D w ofercie polskiego dystrybutora

Nie szukaj już więcej! Tu zaopatrzysz się w 3D drukarkę

W ofercie CadXpert natkniesz się tylko na drukarki 3D od uznanych producentów tych rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, a także MakerBot oraz FormLabs (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które posiadamy w naszej ofercie, działają między innymi w technologiach: SLA, FDM i PolyJet.

Drukarki 3D Stratasys – obniżą wydatki na produkcję

Stratasys jest światowym liderem branży urządzeń do druku 3D. Od przeszło 3 dekad – a dokładnie od 1988 roku – dostarcza klientom najnowocześniejsze technologie i instrumenty. Oszacowano, iż wykorzystując drukarki 3D oraz pozostałe urządzenia Stratasys można aż o 90 procent zmniejszyć koszty produkcji i czas na nią przeznaczony. Główne założenia pracy specjalistów firmy Stratasys to dostarczanie najwyższej klasy drukarek 3D i usług, a także wsparcie techniczne i merytoryczne. Hit sprzedażowy z oferty drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, dedykowane dla biznesu oraz przemysłu. Nowością w naszej ofercie jest kolekcja F120 – kompaktowa wersja drukarek 3D do błyskawicznego prototypowania z fabryczną precyzją.

Drukarki 3D Formlabs – nowatorska technologia LFS

Formlabs to następny lider produkcji drukarek 3D. Czym charakteryzuje się ta marka w branży maszyn do druku przestrzennego? Formlabs produkuje niezmiernie zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne metody przyrostowego wytwarzania, jak m.in. SLS i SLA. Nowością w ofercie CadXpert jest drukarka Form 3 – urządzenie desktopowe, pracujące w nowej, autorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która stanowi rodzaj technologii SLA. Ta drukarka – podobnie jak wszelkie inne urządzenia Formlabs – znamionuje się funkcjonalną konstrukcją oraz intuicyjną obsługą. Czym autorska technologia LFS różni się od SLA? Znacznie lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją i szybkością druku, a także dokładniejszym odwzorowaniem najdrobniejszych elementów. W technologii LFS warunki druku są podtrzymywane na tym samym poziomie, dzięki temu można ekspresowo wydrukować identyczne prototypy, do czego dąży się zwłaszcza w powtarzalnej, masowej produkcji.

MakerBot – druk w technologii FDM

MakerBot konstruuje wysokiej klasy profesjonalne urządzenia do druku 3D, pracujące wykorzystujące technologię FDM. Drukarki 3D tej firmy mają obszerne zastosowanie w rozmaitych gałęziach biznesu, przemysłu, edukacji i wielu pozostałych. Najnowszy model, czyli drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to produkt wspierany przez Stratasys. To sprzęt, który obsługuje materiały dostępne dla kolekcji Method, ABS oraz materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100°C. Uzyskany druk jest dokładny i trwały, a w trakcie procesu drukowania nie tworzą się wypaczenia ani przemieszczenie się warstw.

Kontakt z nami:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]