Czyściwo przemysłowe – w jakich branżach jest niezastąpione?

Czyściwo papierowe znajdziesz na https://verdeavis.pl/czysciwa-przemyslowe.html

Profesjonalne czyściwa techniczne pozwalają na utrzymanie najwyższych norm higieny w wielu przedsiębiorstwach. Które z nich znajdziemy aktualnie w sprzedaży? Co wypada wziąć pod uwagę przy dobieraniu czyściwa przemysłowego?

Czyściwo przemysłowe – w których sektorach gospodarki się je wykorzystuje?

Czyściwa techniczne to materiały specjalnego zastosowania – korzysta się z nich najczęściej w przeróżnych gałęziach przemysłu, przykładowo w branży chemicznej, w zakładach przemysłowych, na myjniach oraz wielu innych sektorach gospodarki, w których potrzebne są wytrzymałe i absorpcyjne artykuły higieniczne. Czyściwo przemysłowe doskonale poradzi sobie z plamami z oleju, zaschniętym brudem, kurzem, tłuszczem, jak również innymi zabrudzeniami oraz wylanymi cieczami, może także być zastosowane do wycierania szkła czy czyszczenia delikatnych przedmiotów. Specjalistyczne czyściwa skutecznie zastępują tradycyjne ściereczek z tkanin, są delikatne dla skóry rąk, a przy tym niezwykle wytrzymałe, elastyczne i chłonne

Papierowe i niepylące się – typy czyściw technicznych

W sklepach znajdziemy wszelkiego typu czyściwa techniczne. Elementarny podział wyróżnia produkty z włókien oraz z papieru. Dla potrzeb sektora gastronomicznego opracowano czyściwa przeznaczone do kontaktu z pokarmami. W sklepie internetowym Verde Avis zakupisz produkty wielozadaniowe, włókninowe do delikatnych nawierzchni, czyściwa do polerowania nie wytwarzające kurzu, do wycierania intensywnych zabrudzeń, a także produkty w opakowaniach ochronnych, które nie wysychają i wykorzystywane są do czyszczenia różnorodnych nawierzchni bez namaczania ich w wodzie. Wysokiej jakości czyściwa techniczne kupić można jako ściereczki na rolce oraz w tradycyjnej formie.

Kontakt z nami:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]