Colourpop – makijaż na każdą kieszeń

Poszukujesz produktów Colourpop? Wejdź na houseofbeauty.com.pl/m/37-colourpop

W sklepach kupić można niesamowita ilość najróżniejszych kosmetyków używanych do wizażu, lecz zwykły konsument jest w stanie wymienić z pamięci zaledwie kilka najpopularniejszych producentów, którzy działają w tej branży. Nie jesteśmy świadomi tego, że wiele uznanych, jakkolwiek mało znanych marek produktów do wizażu, takich jak na przykład Colourpop, ukazało się już na półkach drogerii w naszym kraju.

Colourpop – charakterystyka marki

Marka Colourpop powstała w w kalifornijskim Mieście Aniołów, czyli w kolebce nowych trendów. Z tego powodu szybko reaguje na wszelkie ich zmiany. W ten sposób może dostarczyć do sprzedaży produkty, które są w danym momencie na topie wśród konsumentów. Za główną ideę firma obrała sobie produkcję niedrogich – a zarazem luksusowych – cieni do powiek w jak najszerszym wachlarzu barw. Firma Colourpop wyszła bowiem z założenia, iż niedopuszczalnym jest to, by na najwyższej jakości produkty do makijażu mogły sobie pozwolić wyłącznie najzamożniejsze osoby. Colourpop czerpie wzorce z najróżniejszych źródeł, ale też mobilizuje swoich klientów do dzielenia się pomysłami i opiniami o produktach. Colourpop nie testuje swoich produktów na zwierzętach. Polecają je profesjonalne makijażystki, które zachwalają głownie ich nieprawdopodobną trwałość. Marka Colourpop lubiana jest także przez entuzjastki makijażu, które poszukując niecodziennego stylu, nierzadko rezygnują z popularnych pudrów szminek.

Charakterystyka produktów Colourpop

Flagowym produktem firmy Colourpop są cienie do powiek Super Shock. Nie jest to bowiem tradycyjny kosmetyk – ich atutem jest to, że posiadają postać pianki, która po zetknięciu się ze skórą szybko przemieniają się w puder. Tym sposobem daje się je nanosić na powieki zarówno przy pomocy klasycznych akcesoriów, jak również palcami. Ciekawostką jest także to, że można je swobodnie mieszać, żeby tworzyć niecodzienne kolory. Innym istotnym produktem marki Colourpop jest pomadka Ultra Matte, która jest produkowana w fantazyjnych kolorach. Pomimo, że kosmetyki firmowane przez Colourpop w Europie są rzadko spotykane, można je kupić przez Internet.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]