Boxy dachowe – zwiększ ładowność swojego auta

Jeśli potrzebujesz boxów dachowych, koniecznie sprawdź ebagaznik.pl/pl/c/Boxy-dachowe/16.

Bagażniki dachowe to praktyczne rozwiązanie pozwalające przewozić znaczną liczbę bagaży, akcesoriów turystycznych i sportowych oraz pozostałych ciężarów bez zajmowania przestrzeni wewnątrz pojazdu. W sprzedaży istnieje mnóstwo rodzajów bagażników dachowych – uchwyty rowerowe i narciarskie, boxy dachowe, modele podstawowe na relingach, jak również listwy dachowe stanowiące bazę do uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej klasy bagażniki wyprodukowane z materiałów odpornych na rdzę, uszkodzenia czy promieniowanie słoneczne. Niezmiernie popularne są także boxy dachowe o aerodynamicznej budowie, które nie stawiają oporu powietrza podczas jazdy. Oczywiśćie, rodzaj bagażnika powinien być odpowiedni do modelu pojazdu oraz indywidualnych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – łatwy montaż

Nowoczesne bagażniki dachowe w postaci boxa są wyposażone w centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży i dodatkowo pasy transportowe, które gwarantują, że spakowane przedmioty nie przemieszczają nawet na bardzo wyboistych trasach. Niskoprofilowe i mocne modele mają bardzo dużą ładowność, a korzystanie z nich jest niebywale komfortowe. Wybrane boxy dachowe są otwierane z trzech stron, co ułatwia dostanie się do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest nieskomplikowane i nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto winien się na nie zdecydować?

Transport bagażu na dachu auta to bardzo wygodne rozwiązanie, z którego korzysta szeroka rzesza kierowców. Bagażniki dachowe kupują głównie osoby aktywnie spędzające czas na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym zmieszczą się także na narty, deski snowboardowe, jak również pozostałe akcesoria sportowe, których z uwagi na swoją długość nie umieścimy wewnątrz pojazdu.

Kontakt z nami:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]