Aromatyczna kawa wysokiej jakości – zamienniki kapsułek A Modo Mio

Jeśli potrzebujesz kapsułek A Modo Mio, koniecznie odwiedź tę stronę.

Firm przetwarzających kawę są setki, jednakże Lavazza wciąż plasuje się na liście tych cieszących się uznaniem. Mało osób wie, iż początek firmy Lavazza sięga ostatnich lat XIX w. w Turynie. W owym czasie Luigi Lavazza za równowartość około 20$ kupił nieduży sklep, w którym przetwarzano ziarna kawy i wyrabiano ich niepowtarzalne mieszanki. Podbiły one błyskawicznie serca obywateli Turynu. Wiek później marka Lavazza w dalszym ciągu czaruje aromatem swoich mieszanek, wytyczając trendy również w zakresie kapsułek z kawą.

Zamienniki kapsułek A Modo Mio – wysoka jakość i głęboki aromat

Jednymi z najbardziej rozchwytywanych aktualnie ekspresów na kawę w kapsułkach są te z kolekcji Lavazza A Modo Mio. Stosowane są one zarówno w prywatnych kuchniach, jak i w wielkich biurach. Z ich pomocą przyrządzanie pysznej, aromatycznej kawy trwa dosłownie kilkanaście sekund. Posiadacze ekspresów Lavazza nie muszą aczkolwiek korzystać wyłącznie z kapsułek dystrybuowanych przez tę markę. W tej chwili w sklepach nabyć można sporo odpowiedników kapsułek z kawą w systemie Lavazza A Modo Mio. Nierzadko są one tańsze, ale nadal charakteryzują się głębokim aromatem.

Kto produkuje zamienniki kapsułek z kawą A Modo Mio?

Mnóstwo zamienników kapsułek do ekspresów A Modo Mio znajdziemy w asortymencie Italian Coffee, firmy która też wywodzi się z Włoch i zajmuje się produkcją kaw w kapsułkach do wielu modnych ekspresów tego rodzaju. Oferuje ona zarówno napoje kawowe będące połączeniem robusty z arabiką (Padova Cremoso lub Vigoroso Ira), smakowitą kompozycją samej arabiki (Venezia), jak i napoje o smaku orzecha laskowego (Caffè e Nocciola), kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng) oraz czekolady (Mokaccino).

Kontakt z nami:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]