Prawo pracy w Krakowie – kancelaria prawna

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. ma długoletnie doświadczenie w dziedzinie prawa pracy, zarówno z punktu widzenia pracownika, jak i pracodawcy. Nasza praca skupia się nie tylko na toczeniu spraw sądowych, ale również na doradztwie w obszarze bieżącej interpretacji prawa pracy.

Prawo pracy – rola kancelarii prawnej

Reprezentując Pracodawców, na co dzień udzielamy pomocy przy tworzeniu wszelkiego rodzaju dokumentacji na etapie nawiązania stosunku pracy, jego kontynuacji, jak i zakończenia. Pomoc prawna jakiej udzielamy ma za zadanie nie tylko przeprowadzić naszych Klientów przez te stadia, ale również uchronić ich przed potyczkami sądowymi z pracownikami. Jesteśmy świadomi, iż wraz z rozwojem prowadzonej działalności gospodarczej, stosowanie prawa pracy staje się coraz większym wyzwaniem. W związku z tym naszym celem jest praca w dyskretny sposób, dzięki czemu Klient może skoncentrować się na kierowaniu biznesem, a nie na zawiłościach prawnych.

Prawo pracy – radca prawny jako pełnomocnik Pracownika

Nierzadko podejmujemy się roli pełnomocnika Pracownika. Na tym etapie znacznie częściej nasza pomoc polega na prowadzeniu spraw sądowych związanych z nawiązaniem stosunku pracy, bezzasadnym rozwiązaniem umowy o pracę lub chociażby nadgodzin. Bezsprzecznie wymaga to od nas zupełnie innego zaangażowania, gdyż tego typu sprawy związane są ze znacznymi problemami na tle postępowania dowodowego. Z tego powodu przekonanie sędziego do racji Klienta staje się sporym wyzwaniem.