Organizacja podróży poślubnych i wakacji egzotycznych

Organizacja podróży poślubnej - więcej informacji o tej usłudze odnajdziesz tu

Podróże rozluźniają, wpajają nam poszanowanie dla różnych narodowości i kultur, pomagają odpocząć od codziennego zgiełku oraz kształcą imaginację. Najmocniej zapadają w pamięć te, które kierują nas w dalekie obszary, zupełnie różniące się od naszej polskiej rzeczywistości. I choć nie wszyscy z nas mają charakter tułacza, każdy winien bodaj raz wybrać się na egzotyczną wyprawę do jakiegoś orientalnego kraju.

Egzotyczne podróże – komu zlecić ich przygotowanie?

Przygotowanie wyprawy egzotycznej nie jest kwestią prostą. Dlatego też statystyczny turysta udaje się do biur podróży. Mają one w swojej ofercie jednak z reguły standardowe pobyty w nadmorskich hotelach, wczasy organizowane są w wieloosobowych grupach, a ich program na ogół nie zawiera zwiedzania ciekawiących miejsc danego regionu. Jeżeli szukasz naprawdę nieprzeciętnej wyprawy, zapoznaj się z usługami biura podróży egzotycznych Relaksmisja, specjalizującego się w planowaniu podróży szytych na wymiar, innymi słowy zgodnie z indywidualnymi wymogami klienta. Po ustaleniu z zamawiającym destynacji, terminu podróży oraz sugerowanego kosztu wyjazdu, biuro bukuje noclegi i bilety lotnicze, a także sporządza skrupulatny plan wycieczki. Ponadto biuro daje także kilka istotnych wskazówek podróżniczych, dotyczących m.in. tego, gdzie dostać najsmaczniejszy posiłek, gdzie wypocząć, co warto zwiedzić i powiadamia czego nie robić w danym kraju.

Egzotyczne podróże dla nowożeńców i osób aktywnych

Bez względu na to jaki typ podróży wolimy, w propozycjach biura podróży egzotycznych każdy znajdzie coś dla siebie. Młode pary mogą spędzić miesiąc miodowy relaksując się na plażach Fiji bądź Indonezji – to wspaniałe destynacje na podróż poślubną. Dla entuzjastów niczym nie zakłóconego odpoczynku biuro wyselekcjonowało perfekcyjne miejsca w Filipinach, Meksyku oraz Tajlandii. Z kolei osoby aktywne mogą kibicować zawodnikom na turnieju Rolanda Garrosa, przejechać autem przez Nową Zelandię, spotkać lemury na Madagaskarze czy nurkować z mantami na filipińskich wyspach. Nie brakuje także ofert egzotycznych wypraw dla rodzin z maluchami.

Fotografia pochodzi ze strony relaksmisja.com.

Kontakt z nami:
Relaksmisja
ul. Józefińska 4/3
30-529 Kraków

Tel.: +48 535-735-257
E-mail: [email protected]