Odpocznij w Krynicy

Jeżeli ciekawi Cię korzystna oferta wypoczynku Krynica, skieruj się na http://bit.ly/31k1x86

Krynica Zdrój jest uznawana za jedno ze szczególnie cenionych przez krajowych turystów miejsc. Nie powinno to jednak zaskakiwać – Krynica słynna jest ze sprzyjającego kuracji powietrza oraz cudownych krajobrazów. Oprócz tego może pochwalić się sporą bazą turystyczną, zaś doskonała oferta rozrywkowa powoduje, że przybywają tu nie tylko turyści chcący zadbać o własne organizmy. Jak więc zaplanować urlop w tej miejscowości? Jak powinien wyglądać wypoczynek w Krynicy Zdrój?

Zdrowotny wypoczynek w Krynicy

Najważniejszym atutem Krynicy Zdrój są bez wątpliwości złoża wód leczniczych, które wydobywane są w mieście od prawie dwóch stuleci. To one sprawiły, iż Krynica Zdrój stała się znanym w całej Polsce miejscem. Wypoczynek w Krynicy jest zatem doskonałym rozwiązaniem dla osób, które zmagają się ze schorzeniami systemu trawiennego i wydalniczego, czy też z kłopotami z krążeniem. W Krynicy wykorzystywanych jest niemal dziesięć źródeł wody, a każdy z nich ma trochę inne cechy.

Jakie miejsca zwiedzić podczas wypoczynku w Krynicy?

Największą atrakcją miasta okazują się niewątpliwie zdroje, a wiele z nich powstało jeszcze w XIX wieku. Należy zobaczyć tutaj też piękne domy z lat granicznych dziewiętnastego i dwudziestego stulecia. Krynica może pochwalić się też kolejką na Górę Parkową, z której rozciąga się niesamowity widok na okolicę. Wypoczynek w Krynicy może być atrakcyjny także dla entuzjastów kultury – w mieście odbywają się rozmaite imprezy, z Festiwalem Gitary i opery na czele.

Kontakt z nami:
Apartamenty w Krynicy
ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 178a
33-380 Krynica-Zdrój

Mob.: +48 788 645 793, +48 668 167 992
E-mail: [email protected]