Atrakcyjne miejsca turystyczne w Polsce – Białka Tatrzańska

Apartamenty Białka Tatrzańska - dowiedz się więcej o ofercie na https://tinyurl.com/yhvqfedu.

Szereg urlopowiczów rozgląda się zimą za ofertami wczasów w ciepłych krajach bądź szuka miejsc w atrakcyjnych zagranicznych kurortach, żeby pojeździć na nartach. Jednak polskie góry wciąż mają sporo do zaoferowania, jak odpoczynek w Białce Tatrzańskiej, która obok takich popularnych lokalizacji jak Duszniki Zdrój oraz Szczyrk, jest jedną z najlepszych podhalańskich atrakcji.

Wypoczynek w Białce Tatrzańskiej – termy, okoliczne atrakcje oraz narty

Białka Tatrzańska to wspaniałe miejsce dla narciarzy, którzy odkryją tam aż 3 ośrodki narciarskie (Kotelnicę, Kaniówkę i Banię) oraz aż 22 trasy do wyboru. Stopień trudności tych zjazdów jest odpowiedni dla początkujących oraz średnio zaawansowanych amatorów narciarstwa, więc Białka jest idealnym miejscem na urlop dla osób, które dopiero co zaczynają swoją przygodę z nartami, jak i dla rodzin z maluchami. Kolejnym atutem zimowego szaleństwa w Białce jest możliwość korzystania z sieci kolejek krzesełkowych, które pomagają dotrzeć do dowolnej trasy zjazdowej.

Jednakże Białka Tatrzańska nie jest tylko bazą dla miłośników nart – znajduje się tu kilka całorocznych atrakcji, które zalecamy odwiedzić. Modnym punktem w Białce są słynne termy oraz aquapark, lubiany w szczególności przez dzieci. Najmłodszych urlopowiczom przypadnie do gustu też park linowy oraz domek “do góry nogami”. Osoby wolące spędzać dni aktywnie z pewnością uraduje możliwość wędrówek po pobliskich marszrutach turystycznych, jak również jazdy na quadach. Nie licząc narciarzy, do Białki tłumnie przybywają również cykliści, gdyż w okolicy tej miejscowości wyznaczono dużo zjawiskowych szlaków rowerowych. Poza tym, jak to zazwyczaj bywa na terenach turystycznych, odległość od różnych ciekawych wiosek nie jest znaczna, tym samym bez trudu można zorganizować jednodniowe wypady z Białki, aby zwiedzić piękne zameczki, kościoły oraz muzea zlokalizowane w okolicy.

Jak znaleźć ofert kwater w Białce Tatrzańskiej?

Nasze góry są niesłychanie lubiane przez podróżników, toteż warto zorganizować zakwaterowanie z wyprzedzeniem. Ładny apartament w Białce Tatrzańskiej można zarezerwować korzystając m.in. z portalu TatryTop, który w swojej bazie zgromadził dziesiątki sprawdzonych noclegów w Tatrach. W zależności od swoich pragnień i zawartości portfela, użytkownik może wybrać tu nocleg w luksusowym apartamencie, domku lub pokoju. System filtracji rezultatów wyszukiwania pozwala ekspresowo odnaleźć kwaterę z dostępem do jacuzzi lub garażu, a także pokaże, w których miejscach przyjmowani są goście z domowymi pupilami.

Kontakt z nami:
Noclegi i apartamenty w Zakopanem
Biuro TatryTOP
ul. Nędzy Kubińca 11/lok 19
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 18 206-35-05
E-mail: [email protected]