Tabliczki na drzwi – ich rodzaje i zastosowanie

Jeśli chcesz kupić tabliczki na drzwi, kliknij tutaj

W każdym budynku znajduje się wiele najróżniejszych sal, które mają większe lub mniejsze znaczenie. Ułatwienie w poruszaniu się po nich – nie tylko ludziom z zewnątrz, ale również osobom , które są zatrudnione w danym obiekcie – zapewniają przeróżne tabliczki na drzwi. Ich wybór jest obecnie naprawdę szeroki. Jakie tabliczki na drzwi można spotkać w sprzedaży? Czym cechują się te najbardziej popularne?

Tabliczki na drzwi – w jakich miejscach są stosowane?

Odpowiednie oznakowanie budynku ma wpływ na przejrzystość jego funkcjonowania. Nie ma znaczenia czy mówimy o biurze, przedszkolu, sklepie czy urzędzie – prawidłowe oznaczenie pomieszczeń umożliwia szybkie odszukanie sali, która w danym momencie jest przez nas poszukiwana. Tak dzieje się między innymi w szpitalu oraz szkole. W przypadku banków, urzędów i biur tabliczki na drzwi ułatwią wyszukanie pokoju, w którym dyżuruje potrzebna nam w danej chwili osoba. Szeroko zastosowane są tabliczki na drzwi, w których można swobodnie zmieniać umieszczony na nich opis. Dzięki temu w sytuacji, gdy na przykład w urzędzie odchodzi pracownik, nazwisko na tabliczce można bez trudu wymienić. Pozwala to w konsekwencji zaoszczędzić naprawdę dużą ilość pieniędzy – nie trzeba bowiem wydawać funduszy na kupno nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – kiedy jeszcze się je stosuje?

Dzięki tabliczkom na drzwi można bez większego problemu rozdzielić pomieszczenia o charakterze ogólnodostępnym od tych, które stworzono dla załogi określonej instytucji. Chodzi w tym przypadku o pomieszczenia o charakterze socjalnym, magazyny, toalety dla pracowników oraz wszystkie te miejsce, do których z jakiegoś powodu osoby postronne nie powinny mieć dostępu. Wykorzystując tabliczki na drzwi, można też oznaczyć miejsca, w których palenie jest zabronione. Takie tabliczki, które przedstawiają zakaz palenia, cieszą się obecnie bardzo dużą popularnością. W wielu wypadkach na tych tabliczkach oprócz napisu znajduje się przekreślony symbol papierosa. Dla niemałej grupy osób przekaz takiego typu znaku jest zatem bardzo czytelny. Wspomnieć warto także, iż tabliczki informacyjne umieszcza się także przy wejściu do budynków, które posiadają ułatwienia dla osób , które z powodu niepełnosprawności mają problemy z samodzielnym poruszaniem się.

Kontakt z nami:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]