Torby z nadrukiem reklamowym – pożyteczny gadżet

Przed właścicielami przedsiębiorstw, którzy organizują event promocyjny czy też jadą na targi, często pojawia się dylemat, jaki gadżet reklamowy ze sobą zabrać. Musi on wszak nie tylko przykuwać uwagę ewentualnych klientów, ale też nieść ze sobą pewną wartość, żeby codziennie go używali i dzięki temu umacniali przywiązanie do marki. Artykułem tego typu są właśnie torby z nadrukiem.

Podróżne i termoizolacyjne – warianty toreb z nadrukiem

Przeglądając katalogi drukarni zajmujących się nadrukami na gadżetach promocyjnych nie trudno zauważyć, że pod hasłem “torba” kryje się sporo artykułów. Są to m.in. torby na zakupy – bardzo funkcjonalny i zapewne najpopularniejszy gadżet reklamowy. Nadruk logotypu lub nazwy imprezy na jutowych, bawełnianych oraz płóciennych torbach na ramię zawsze świetnie się prezentuje, a przy tym jest dostatecznie trwały, aby długo zachować się na tkaninie. Następnym plusem takich toreb jest ich koszt. Zależnie od wielkości zamówienia oraz rodzaju torby, cena zazwyczaj rozpoczyna się od kilku złotych za sztukę. Nadruki wykonuje się też na torbach sportowych, konferencyjnych bądź na laptopa. Są to gadżety, które docenią między innymi organizatorzy popularnych sympozjów oraz wykładów. Rzecz jasna, cena toreb tego rodzaju i nadruku na nich jest już zdecydowanie wyższa – dochodzi do kilkudziesięciu złotych.

Gdzie warto zamówić torby z nadrukiem?

Firmy organizujące akcje promocyjne zazwyczaj zlecają jednoczesne wykonanie wielu rodzajów gadżetów. Winny więc nawiązać współpracę z hurtownią z gadżetami, która w swojej ofercie ma jeszcze kilkanaście innych produktów promocyjnych do zadruku. Razem z torbami z logo firmy warto zdecydować się m.in. na nadruk na zagłówkach, koszulkach bądź innych praktycznych produktach z tkaniny albo dodać do zamówienia o standardowe gadżety reklamowe, jak długopisy, smycze oraz ołówki, które nieustannie cieszą się zainteresowaniem klientów.