SEO

seo4.net/faq/co-to-jest-seo/

SEO – wiadomości wstępne

SEO – jest to skrót angielskich słów Search Engine Optimization, co można przetłumaczyć jako optymalizację witryn www pod kątem wyszukiwarek internetowych.

Optymalizacja, a SEO

Optymalizacja wskazanej strony ma sprawić, by stała się ona przyjazna dla wyszukiwarek oraz internautów. W trakcie optymalizowania strony szczególną uwagę zwraca się na zoptymalizowanie kodu, zarówno HTML, jak i pozostałych np. CSS, jak i treści oraz grafik.

Roboty wyszukiwarek internetowych i ich znaczenie dla SEO

By osiągnąć jak najlepsze efekty, warto na czym polega praca robotów wyszukiwarek internetowych. Roboty Przemierzają Internet, indeksując oraz katalogując strony i umieszczają informacje w specjalnie stworzonych do tego bazach.

Linkowanie wewnętrzne, a SEO

Sprawna nawigacja na stronie, zarówno przez użytkowników, jak i roboty wyszukiwarek, jest możliwe dzięki prawidłowemu linkowaniu wewnętrznemu.

White Hat SEO i Black Hat SEO

SEO dzieli się na tzw. Black Hat SEO i White Hat SEO. Black hat dotyczy zabiegów nieetycznych z punktu widzenia Google. White hat SEO jest natomiast jego przeciwieństwem i na nim właśnie powinna opierać się praca pozycjonera z prawdziwego zdarzenia.

Kontakt z nami:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]