Organizacja pikników firmowych

Jeśli zależy ci na wydajności Twoich pracowników, musisz zadbać o to by atmosfera w pracy była jak najlepsza. Ważnym czynnikiem jest integracja i wspólne działanie nie tylko w firmie. Dlatego warto od czasu do czasu organizować jakąś dodatkową aktywność, na przykład piknik firmowy.

Zorganizuj piknik firmowy w stylu country

Różnorodność ofert proponowanych przez grupy eventowe pozwala na wybór pomiędzy wieloma ciekawymi formami imprez firmowych. Jedną z nich może być piknik firmowy w stylu country. Organizator zapewni odpowiednie rekwizyty w postaci rewolwerów na wodę, bandam oraz oczywiście – kowbojskich kapeluszy, bierze także odpowiedzialność za catering i rozrywki w stylu rodeo.

Połączenie pikniku firmowego i sportowej rywalizacji

Większe przedsiębiorstwa, ze względu na fakt, że zatrudniają większą ilość ludzi mogą zdecydować się na organizację pikniku firmowego wraz z rozgrywkami w piłkę nożną lub inną dyscyplinę sportową. Gdy piknikowanie połączone jest z rozgrywkami poszczególnych drużyn cały całe wydarzenie z pewnością zapadnie w pamieć uczestnikom na długie lata.

Uatrakcyjnij swój piknik firmowy

Osoby odpowiedzialne za organizacje imprez firmowych poza koordynacją samej imprezy, często oferują dodatkowe atrakcje w postaci obwoźnych parków rozrywki. Można skorzystać ze ścianki wspinaczkowej, trampoliny, są także ogromne dmuchane zamki i baseny z kolorowymi piłkami. Może się wydawać, że tego typu rozrywki przeznaczone są raczej dla dzieci, jednak rzeczywistość wskazuje, że nawet dorosły, poważny człowiek, ukrywający się na co dzień za oficjalnym strojem, może odnaleźć coś w sobie z dziecka.