Organizacja imprez

Agencja eventowa KlapsArt organizuje imprezy firmowe, przedstawienia, koncerty, wesela, a także wieczory kawalerskie i panieńskie.

Nasza oferta obejmuje również warsztaty dla najmłodszych. Jeśli nie masz pomysłu, jak zorganizować niezapomniane urodziny dla swojej pociechy to chętnie pomożemy. Nauczycielom proponujemy pomoc przy organizacji zajęć terapeutycznych, dzięki którym możliwa jest integracja dzieci z różnych środowisk.

Jeżeli organizacja różnych eventów nie jest Twoją domeną, a zbliża się jeden z najważniejszych dni w Twoim życiu – ślub, możesz zwrócić się do nas po pomoc. Przedstawimy Ci ofertę miejsc, w których urządzisz niezapomniane przyjęcie weselne. Nie zapomnimy również o zaplanowaniu imprezowego pożegnania ze stanem wolnym, czyli wieczoru panieńskiego i kawalerskiego!

Często gościmy na małych i dużych scenach teatrów, klubów, ośrodków kultury, a także w przedszkolach, szkołach i szpitalach. Proponujemy coś dla ucha i oka na wszystkie okazje, z chęcią zaplanujemy imprezę kulturalną, sympozjum, wyjazd integracyjny, bankiet i wiele innych. KlapsArt współpracuje z wieloma znanymi konferansjerami oraz komikami z Polski oraz Europy. Pozostajemy otwarci na Państwa sugestie i zapraszamy do kontaktu oraz do odwiedzenia naszej strony www!