Usługi dla biznesu – automatyczne księgowanie przelewów

Zajrzyj w to miejsce, jeżeli potrzebujesz szczegółowych wiadomości o Flobo.

Właściciele firm bezustannie szukają narzędzi, które pozwolą im w prosty sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a zarazem ograniczyć czas zarezerwowany na obsługę pomniejszych procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale też obsługuje windykację niezapłaconych należności.

Automatyczne księgowanie przelewów poprzez połączenie z usługą mass collect banku

Automatyczne księgowanie faktur za pośrednictwem Flobo możliwe jest za sprawą połączenia tego narzędzia z rachunkiem bankowym i programem fakturowym przedsiębiorstwa. Flobo zbiera informacje o wydanych fakturach, a następnie śledzi czy pojawiły się wpłaty od klientów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym firma ma rachunek, pozwala aplikacji na rozróżnienie poszczególnych płatników, bo każdy z nich ma przydzielony unikalny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należność. Automatyczna obsługa należności zdejmuje z przedsiębiorcy męczący obowiązek ręcznego księgowania płatności, co pozwala mu skoncentrować się na realizowaniu innych ważnych dla sukcesu firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności spełni potrzeby nie tylko ogromnych przedsiębiorstw, ale też i tych niewielkich, które w miesiącu obsługują zaledwie 100 faktur. Flobo posiada jeszcze jedną pożyteczną funkcję, szczególnie pomocną tym przedsiębiorcom, którzy regularnie natrafiają na problemy z migającymi się od zapłaty kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji należności.

Flobo – dowiedz się czy przyda się w twoim biznesie

Nie wiesz czy robot Flobo to praktyczna usługa dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo oferuje kilka rodzajów automatycznej obsługi należności, z których będziesz mógł zdecydować się na tę, która idealnie spełni Twoje oczekiwania. Ten robot bezbłędnie obsługuje należności abonamentowe, dlatego doskonale sprawdzi się w szkołach niepublicznych bądź językowych, a więc tam, gdzie uczniowie opłacają czesne. Z Flobo skorzystać mogą również hotele, pensjonaty, a nawet biura podróży – aplikacja obsłuży wpłaty od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i realizowane w uzgodnionych transzach. A co z firmami oferującymi rozmaite usługi? Jeśli firma za zrealizowanie usługi żąda wcześniejszej opłaty, Flobo będzie kontrolować przelewy do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg jedynie opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]