Internetowa wymiana walut – o kantorze online

Wejdź na https://bit.ly/3ao3B6s i skończ poszukiwania online kantoru!

Jeszcze kilkanaście lat temu jedyną drogą wymiany waluty była wizyta w kantorze bądź w pobliskim banku – na te pierwsze nadal można się natknąć w galeriach handlowych oraz przy supermarketach! Jednakże w szybko przekształcającej się rzeczywistości, ludzie chcą wymieniać waluty obce bez konieczności ruszania się z domu i ponosząc przy tym mniejsze wydatki, z tej przyczyny właśnie pojawiły się kantory internetowe, w których jest to możliwe.

Plusy kantoru internetowego

Funkcjonowanie kantoru internetowego jest równie łatwe jak kantoru stacjonarnego. Użytkownik loguje się do serwisu na założony przez siebie profil, a potem przelewa do swojego panelu środki, które potrzebuje przewalutować. Atutem kantorów wymiany walut przez internet jest przede wszystkim to, że przewalutowanie można zlecić w nim o każdej porze dnia, a sama wymiana walut ma miejsce już w porze działania serwisu po najświeższych kursach, ustalanych w oparciu o dane zaczerpywane z Forex w kilkusekundowych odstępach, a nie – jak to jest w przypadku kantorów stacjonarnych – po średnim kursie, na ogół z poprzedniej doby. Drugim i niezmiernie znaczącym plusem kantorów internetowych są mniejsze spready niż te proponowane przez kantory stacjonarne i banki. Wymiana w tych drugich polskiego złotego (w zależności od narzuconego cennika) może skutkować zapłaceniem spreadu na poziomie nawet 3-4%, tymczasem w kantorze internetowym spready najczęściej nie wychodzą poza 2%. Kantory online oferują również kilka pomocniczych usług wykorzystywanych przez klientów, m.in. umożliwiają ustawienie transakcji odroczonej, w której klient zleca wymianę waluty po preferowanym przez niego kursie (transakcja jest wykonywana dopiero wtedy, kiedy wskazany przez nabywcę kurs spotka się z kursem na rynku) czy też w określonym przez nabywcę dniu.

Kantor wymiany walut online – usługa dla kredytobiorców i studentów zagranicznych

Kantory internetowe to usługa dla wszystkich lubiących komfort, a także dużą swobodę w zarządzaniu swoimi środkami finansowymi. Używają ich też osoby spłacające pożyczki zaciągnięte w obcej walucie oraz osoby studiujące bądź pracujące poza granicami Polski. Aczkolwiek zanim postanowimy powierzyć swój kapitał kantorowi internetowemu, warto sprawdzić jego renomę i bezpieczeństwo, m.in. poprzez przeszukanie witryny Komisji Nadzoru Finansowego, czy został on zarejestrowany jako instytucja płatnicza.

Kontakt z nami:
Platforma wymiany walut Kantor.pl
SUPER GRUPA PL Sp. z o.o.
ul. Trakt Św. Wojciecha 149
80-017 Gdańsk

Tel.: +48 22 364 5 364
E-mail: [email protected]