Chcesz rozwinąć swoją firmę? Skorzystaj z kredytu dla firm

Jeżeli prowadzisz przedsiębiorstwo, na pewno doświadczyłeś trudniejszych momentów pod kątem finansowym. Klienci, którzy spóźniają się z opłaceniem faktury bądź niespodziewane wydatki na rozwój działań – takich sytuacji może być wiele. Wybawieniem może kredyt na działalność gospodarczą.

Typy kredytów dla firm

Istnieje wiele sposobów na wsparcie działalności firmy. Kredyt inwestycyjny dla firm pozwoli realizować ich potrzebę rozwoju, a kredyt gotówkowy dla firm będzie zbawiennym zastrzykiem finansowym w gorszym okresie działalności. Przy wyborze odpowiedniego kredytu warto kierować się dopasowaniem oferty do obranego modelu biznesowego. Przykładowo, jeżeli rozliczamy się z Urzędem Skarbowym na podstawie ryczałtu lub księgi przychodów i rozchodów, powinniśmy znaleźć taką ofertę, która akceptuje powyższy sposób rozliczenia.

Kredyt dla firm bez zaświadczeń o dochodach

Wielu przedsiębiorców otrzymało kredyt dla firm bez zaświadczeń z ZUS i US, a nawet bez wykazania obrotu i dochodu. Aby dołączyć do grona usatysfakcjonowanych kredytobiorców, najlepiej skorzystać z porady rzetelnego doradcy kredytowego, który zna wszelkie dostępne na rynku oferty i będzie potrafił wybrać tę najbardziej opłacalną. Będzie on pomocny również w przypadku, gdy chciałbyś uniknąć sięgnięcia przez bank do rejestrów BIG i KRD.

Kredyt dla firm poniżej 6 miesięcy działalności

Jeżeli bank odmówił Ci pożyczki z uwagi na krótki staż firmy, nie załamuj rąk. Na rynku funkcjonują oferty banków, kierowane do raczkujących przedsiębiorstw. Niektóre z nich są osiągalne także dla firm, które dopiero co założone! Tutaj jednak również niezbędna okaże się konsultacja z doradcą, który zaproponuje kredytów dla prowadzących działalność gospodarczą już od pierwszych dni po założeniu przedsiębiorstwa.