Lekcje rysunku dla przyszłych studentów i pasjonatów

Zdobądź więcej informacji o ofercie szkoły rysunku na domin-krakow.pl

Rysowaniem można wyrazić siebie i zarobić na życie, jednak nawet ci, którzy nie łączą z nim swojej przyszłości zawodowej, mogą czerpać z niego duże korzyści. Udowodniono bowiem, iż nawet nieprofesjonalne rysowanie zbawiennie wpływa na nasz stan psychiczny oraz emocje. Pozwala się odstresować i puścić w niepamięć codzienne problemy, jest także ważnym elementem wychowania. Wielorakie korzyści wynikające z rysowania sprawiają, iż spory odsetek ludzi postanawia podnieść swoje plastyczne kwalifikacje. Taką opcję dają nam lekcje rysunku prowadzone przez zawodowych artystów.

Nauka rysunku – dla kogo?

Grono uczniów, do których kierowana jest oferta szkół prowadzących naukę rysunku, jest bardzo szerokie. Część zajęć opracowanych jest z myślą o najmłodszych, dla których są sposobnością do kształtowania umiejętności manualnych, wyobraźni oraz wrażliwości. Dużo osób zaczynających naukę rysunku to licealiści przygotowujący się do egzaminów na ASP – dotyczy to przede wszystkim takich miast jak Wrocław, Łódź, Kraków czy Warszawa. Nie brak także kursów adresowanych do amatorów – osób, które zwyczajnie uwielbiają rysować i chcą robić to lepiej, w pełni wykorzystując swoje możliwości.

Czego nauczymy się na lekcjach rysunku?

Szkoła rysunku oferuje kursy dobrane do potrzeb osób o różnorodnych zainteresowaniach artystycznych. Sporo czasu przeznacza się na rysunek – to zdecydowanie najpopularniejszy typ plastycznej aktywności. Zaledwie niewiele mniejszą popularnością cieszą się zajęcia z malarstwa. Nauka rysunku i malarstwo to oczywiście nie jedyne kursy, na które można się zdecydować. Dobre szkoły oferują też lekcje rysunku architektonicznego i malarstwa cyfrowego (ang. digital painting).

Kontakt z nami:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]