Wibroterapia w Polsce – przedstawiamy urządzenia firmy Vitberg

Zainteresowany Vitberg opinie? Kliknij tutaj

Z roku na rok terapia wibracjami znajduje zastosowanie w coraz to nowych obszarach:rehabilitacji, sporcie wyczynowym czy kosmetologii. Mało kto jednak wie, iż w to właśnie w Polsce wytwarzane są aparaty do wibroterapii, które mogą służyć zarówno zwykłemu Kowalskiemu, jak i sportowcom, lekarzom i fizjoterapeutom.

Vitberg – urządzenia do terapii wibracjami rodzimego producenta

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ produkuje się w fabryce w Nowym Sączu. Produkcja podzielona jest na kilka działów, m.in. na: szwalnię, montownię, dział elektroniki i wykrawalnię. Zaprojektowanie urządzenia trwało kilka lat. Moduły Vitberg składane są ręcznie, a ich poszczególne części poddaje się odpowiednim testom. Poszycie aparatu wykonane jest ze skóry ekologicznej, stosowanej w szpitalach i przychodniach, ponieważ jest wytrzymała i łatwo ją dezynfekować.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do profesjonalnego gabinetu i do domu

Z aparatów firmy Vitberg, które składają się z urządzenia bazowego, pięciu dodatkowych modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, można korzystać zarówno w zaciszu domu, jak i w klinikach i poradniach rehabilitacyjnych. Wychodząc naprzeciw potrzeb profesjonalnych gabinetów, Vitberg włączył do swojej oferty produkcję foteli oraz kozeteksłużących do poprawnego ułożenia pacjenta w czasie zabiegów wibroterapii.

Kontakt z nami:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]