„Uroda i Zdrowie” o urządzeniach Vitberg

Wszystko, czego należy dowiedzieć się o Vitberg opinie, uzyskasz na urodaizdrowie.pl

Zapoznaj się z wynikami testu urządzenia do wibroterapii marki Vitberg, którego podjęli się autorzy portalu „Uroda i Zdrowie”. Recenzję systemu RAM Vitberg+ Moduł Metabolizm przygotowano po 30-dniowym okresie użytkowania produktu.

Vitberg – opinia redaktorki bloga „Uroda i Zdrowie”

Urządzenie firmy Vitberg jest łatwe do uruchomienia. Zaledwie w kilka sekund po podpięciu elementów do modułu bazowego można rozpocząć masaż wibracyjny nadbrzusza, śródbrzusza oraz okolic podżebrowych i bocznych brzucha. Wibracje działają stymulująco na jelita. Vitberg stworzył także moduł Biodra, który poddaje wibracjom między innymi mięśnie czworogłowe i dwugłowe oraz pośladkowe uda. Intensywność drgań modułów regulowana jest za pomocą pilota. Po niespełna kilku dniach używania modułu Metabolizm dziennikarka Urody i Zdrowia zauważyła u siebie pobudzenie przemiany materii, a w rezultacie – na zakończenie miesięcznego testu – utratę wagi.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+, który można stosować również przy schorzeniach układu kostno-stawowego, mięśni oraz do niwelowania innych dolegliwości, dostępne są w wielu placówkach i punktach rehabilitacyjnych na terenie Polski.

Kontakt z nami:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]