Test zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia autora bloga „Polaku lecz się sam”

Vitberg. Dowiedz się więcej na https://polakuleczsiesam.pl/test-urzadzenia-do-wibroterapii-vitberg-opinie/

Zapoznaj się z wynikami testu zestawu do terapii wibracjami firmy Vitberg, który przeprowadził autor bloga „Polaku lecz się sam”. Recenzję systemu RAM Vitberg+ Moduł Szyja opracowano po 30-dniowym testowaniu modułu.

Vitberg – recenzja redaktora bloga „Polaku lecz się sam”

Osoba testująca Moduł Szyja systemu RAM Vitberg+ zaobserwował, iż już po kilku zabiegach rzadziej pojawia się u niego ból odcinka szyjnego, który jest wywoływany przez długotrwałą pracę w pozycji siedzącej. Dodatkowo korzystanie z programu relaksacyjnego poprawiło także sen autora recenzji, dzięki zmniejszeniu napięcia mięśni i odprężeniu ciała.

Redaktor bloga „Polaku lecz się sam” podkreśla, iż przy korzystaniu z urządzeń masujących firmy Vitberg istotna jest regularność sesji, ponieważ wtedy działanie terapii wibracjami odczuwa się wcześniej. Za zestawem RAM Vitberg+ przemawia też łatwość instalacji, wysoka jakość wykonania, jego estetyka oraz to, że jest to produkt rodzimej marki. Osobom rozważającym kupno całego zestawu (bądź wyłącznie niektórych jego części) zaleca się przetestowanie mat masujących w placówkach Vitberg, które są obecne na terenie całej Polski.

Kontakt z nami:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]