Recenzja urządzeń marki Vitberg – opinie portalu „Kto Cię wyleczy”

Zainteresowany marką Vitberg? Zajrzyj tutaj

Czy terapia wibracjami może pomóc osobom cierpią na ból dolnego odcinka kręgosłupa z powodu pracy przed komputerem? Zapoznaj się z opinią redaktorki serwisu „Kto Cię wyleczy” o urządzeniu do wibroterapii firmy Vitberg.

Urządzenie RAM Vitberg+ – konkurencja dla przeciwbólówek?

Kiedy pracujemy w pozycji siedzącej często odczuwamy bóle kręgosłupa, uczucie obciążenia nóg czy odrętwienie ramion i szyi. Spowodowane jest to brakiem odpowiedniej ilości ćwiczeń, gdyż brak czasu bywa często przeszkodą do uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt w gabinecie masażu. Dzięki urządzeniu RAM Vitberg+ można jednak skutecznie rozmasować te elementy ciała, w których odczuwamy ból. Moduły urządzenia do wibroterapii marki Vitberg – zależnie od naszej potrzeby – wprawią w wibracje plecy, biodra, szyję, kolana lub nogi. Terapia wibracjami nie tylko pomaga zniwelować ból, ale też relaksuje, co przekłada się na mocniejszy sen i zmniejszenie poziomu stresu. Ponadto, Vitberg opracował moduł Metabolizm.

Aparat RAM Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego i pięciu opcjonalnych modułów aktywnych. Podział na moduły jest istotną cechą produktów firmy Vitberg: można kupić pełen zestaw wszystkich mat masujących albo skompletować tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Kontakt z nami:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]