Psychoterapeuta

Ośrodek Centrum Dobrej Terapii to innowacyjny gabinet oferujący pomoc z dziedziny psychiatrii, psychoterapii oraz pomocy psychologicznej zarówno dla dorosłych jak i młodzieży.

Wybierając nasz ośrodek klient ma gwarancję udzielania pomocy przez wysokiej klasy profesjonalistów i wysokiego poziomu meteorycznego sesji, prowadzonych w komfortowej atmosferze. W ramach Centrum Dobrej Terapii można zasięgnąć porady seksuologa, neuropsychologa czy terapeuty uzależnień. Do każdego odwiedzającego nasz ośrodek podchodzimy bardzo indywidualnie i z dużą dozą empatii, wiemy jak ważne jest swobodne samopoczucie osoby szukającej u nas pomocy. Do wyboru pacjenci mają terapię indywidualną, bądź grupową.

Z nami jesteś w stanie pokonać trudności i zmienić swoje życie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia siedziby Centrum Dobrej Terapii, która jest w Krakowie na ul. Miłkowskiego. Więcej informacji odnajdą Państwo na naszej witrynie internetowej. W tym samym miejscu znajdują się materiały z wiedzą psychologiczną, którą chcemy udostępnić wszystkim naszym potencjalnym pacjentom.