Na pomoc włosom – trycholog w Krakowie

Nasze włosy często są w naszych czasach zagrożoneniezdrowym wpływem otaczającego nas świata. Cierpią też z powodu naszej diety. Warto o nie dbać za pomocą kosmetyków czy specjalistycznych dermokosmetyków. Gdy jednak problemy z włosami przyprawiają nas o jej ból, może okazać się potrzebna wizyta u specjalisty trychologa.

Czym zajmuje się trychologia?

Trychologia jest dziedziną medycyny zajmującą się przypadkami wypadania włosów, łysienia jak też innymi dolegliwościami. Specjalista tej dziedziny pomoże nam, gdy dotyka nas problem łuszczycy, łupieżu czy łojotokowego zapalenia skóry głowy. Korzystając z zaawansowanych narzędzi badań, trycholog może trafnie zdiagnozować nasze dolegliwości i zaproponować odpowiednie leczenie.

Znajdź trychologa w małopolsce

Gabinet Centrum Zdrowego Włosa, wykorzystując najnowsze osiągnięcia trychologii, jest w stanie zaproponować nam różnorodne zabiegi wpływające na kondycję włosów i skóry głowy. Po mikroskopowej analizie możemy poddać się między innymi procedurze anti-aging, pozwalającej cofnąć widoczny po kondycji naszych włosów upływ czasu. Specjaliści trycholodzy zaproponują nam także skuteczne metody pozwalające dbać o skórę głowy w domu i w gabinecie. Dzięki skutecznie przeprowadzonej pielęgnacji będziemy mogli cieszyć się pięknymi i zdrowymi włosami przez długi czas.

Wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt gabinet położony jest w centrum Krakowa. Można w nim nabyć specjalistyczne dermokosmetyki pozwalające zachować nasze włosy w pożądanej kondycji po wykonaniu zabiegu. Gabinet zaprasza w godzinach 10:00 – 17:00 po wcześniejszej rezerwacji wizyty.