Dowiedz się jak produkowane są urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

Więcej szczegółów o marce Vitberg

Nieistotne czy jesteś wyczynowym sportowcem czy Panią domu, nie ma wątpliwości, że urządzenie RAM Vitberg+ może przyczynić się do podniesienia jakości Twojego życia. Zobacz z nami miejsce, gdzie produkowane są moduły do wibroterapii firmy Vitberg z Nowego Sącza.

Aparaty firmy Vitberg – opinia Mistrza Świata w kickboxingu

Towarzysz Pani Bogusławie oraz Mistrzowi Świata Łukaszowi Pławeckiemu w trakcie ich wycieczki po siedzibie firmy Vitberg i posłuchaj, jak pomogły im modułowe urządzenia do terapii wibracjami tej marki. Spowolniony metabolizm, stres, bolące biodro czy regeneracja organizmu po wyczerpujących treningach – właśnie do walki z takimi dolegliwościami zostały stworzone aparaty do wibroterapii.

Vitberg – kilka słów o marce

Firma Vitberg to polski producent urządzeń do wibroterapii, która w wyniku długoletnich badań nad tym zagadnieniem opracowała unikatowy produkt – modułowy zestaw RAM Vitberg+. Moduły są wytwarzane w 100% w Nowym Sączu, z polskich elementów, a wszelkie ich podzespoły są ręcznie składane. Firma kładzie nacisk na skrupulatną kontrolę jakości, dlatego przed oddaniem do użytkowania każdy moduł jest dokładnie testowany. Z myślą o swoich pacjentach, bo tak są postrzegani klienci firmy, Vitberg nieprzerwanie rozwija oferowane produkty, uczestnicząc w pracach badawczych nad aparatami i zagadnieniami zwiazanymi z wibroterapią.

Kontakt z nami:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]