Badania psychologiczne i psychotechniczne kierowców, operatorów

badania psychologiczne dla kierowców i operatorów

Gabinet psychologiczny PSYCHE z Bielska-Białej zajmuje się wykonywaniem psychotestów oraz badań kierowców. Gabinet znajduje się przy ul. Filomatów 10 (obok firmy BIELKON, przecznica ul. Karpackiej).

Pracownia Badań Psychologicznych PSYCHE – oferta

Nasi klienci to kierowcy samochodów, operatorzy: maszyn, wózków widłowych, suwnic, koparek, ładowarek, wciągarek, walców i odmiennych urządzeń. Oferta naszych usług obejmuje m.in. badania kierowców po kolizji. Oprócz tego jest również skierowana do tych, którzy przekroczyli dozwoloną ilość punktów karnych. Wykonujemy także testy psychologiczne; badania okresowe; badania operatorów przeróżnych urządzeń; badania pracowniczych; testy wysokościowe lub psychotechniczne.
Zdajemy sobie sprawę, iż są Państwo zapracowani, przez to dopasowujemy się do Państwa potrzeb. Badania przeprowadzamy zarówno w godzinach porannych, jak i wieczornych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dokładny wykaz usług znajduje się na naszej stronie www.

Prosimy o przyniesienie następujących dokumentów: dowód tożsamości oraz skierowanie do badania. Zapraszamy na sumienne wykonane i spokojnie przeprowadzone psychotesty.

Kontakt z nami:
Pracownia Psychologiczna PSYCHE
ul. Filomatów 10
43-316 Bielsko-Biała

Mob.: 608 315 680
E-mail: [email protected]