Wyposażenie targów – wypożyczalnia mebli

Kiedy przygotowujemy konferencję, musimy zadbać o branżowe meble, które zapewnią wygodę eksponentom i klientom. Mało kto wie, że w Polsce istnieją podmioty, które wychodzą naprzeciw potrzebom konsumentów, jak przykładowo wypożyczalnia mebli, która zapewni idealne umeblowanie każdego wydarzenia.

Wypożyczalnia mebli – w plenerze i hali

Zestaw krzeseł, które zapewnią komfort uczestnikom wydarzenia to element niezbędny na wystawie. W czasie prelekcji słuchacze muszą spocząć, żeby móc posłuchać prelegentów. Jeśli w trakcie wystawy chcemy przeprowadzić szkolenie pamiętajmy, że taka niewielka konferencja standardowo też wymaga zapewnienia około 20-25 miejsc siedzących. Musimy uwzględnić jeszcze konieczność wystawienia stolików dla słuchaczy. Na profesjonalnych konferencjach odbywających się w plenerze (np. na pokazie miejscowych producentów pasz czy branży budowlanej) należy posiadać zabezpieczające zadaszenie. Niezbędne okażą się również targowe lady i ścianki.

Wypożyczalnia mebli – sprawdź okres wynajmu

Decydując się na wyposażenie konferencji w wysokogatunkowe meble, zwróćmy uwagę na okres ich wynajmu – przeważnie są to 2 dni, jednak można spotkać także wynajmy długoterminowe. Warto zagwarantować gościom naszego stoiska wygodę i zainwestować w funkcjonalne hokery, które idealnie przydają się na eventach. Nie zapominajmy o stojakach na ulotki oraz ladach recepcyjnych czy witrynach do prezentacji produktów firmowych. Sprawdźmy też markę wyposażenia – tylko dobre surowce nie ulegną szybkiej eksploatacji. Wymienione meble sprawią, że zorganizowane przez nas stoiska targowe będą chętnie odwiedzane przez klientów.