Stylowe srebrne kolczyki

kolczyki

Jednymi z najchętniej kupowanych przez Polki akcesoriów są niewątpliwie srebrne kolczyki. Są idealne na każdą sytuację – bardzo huczną i w luźniejszym stylu. Przekonajmy się w czym tkwi sekret, że są tak często wybierane, a także w jakich sklepach możemy je kupić.

Srebrne kolczyki – jakie kupić

Srebrne kolczyki występują w rozlicznych formach. Najczęściej kupowane są lekkie sztyfty, które pasują na różne wydarzenia, są skromne, a jednocześnie stylowe. Równie popularne są długie dodatki, które pięknie wydłużają sylwetkę. Są ozdobione kosztownymi klejnotami albo zupełnie gładkie. Akcesoria wykonane ze srebra nie wywołują alergii uszu, co zazwyczaj dzieje się w przypadku biżuterii z tworzyw sztucznych. Wybierając kolczyki popatrzmy na cechy probiercze oraz metodę ich wykończenia – najbardziej gustowne wykonano techniką przyciemniania.

Srebrne kolczyki – jak dbać żeby były zawsze jak nowe

Srebrne kolczyki musimy umiejętnie pielęgnować i na bieżąco usuwać wszelkie zabrudzenia, żeby zawsze wyglądały nienagannie. Należy wycierać je co jakiś czas delikatną gąbeczką wyprodukowaną z miłego w dotyku tworzywa, używać specjalistyczne balsamy pielęgnujące, a przeznaczone na wyjątkowe wydarzenia kolczyki chować w zamkniętych pudełkach. Nie polecamy natomiast babcinych metod pielęgnacji, typu szczoteczka do zębów czy sól. Takie substancje mocno naruszają elastyczną strukturę metalu szlachetnego.

Gdzie kupić srebrne kolczyki?

Ogromny wybór biżuterii znajdziemy niewątpliwie w sklepach internetowych, które gwarantują błyskawiczny dowóz do domu i kuszące obniżki cen. Ponadto zakupy online to niebywała wygoda, którą zapewne docenią przede wszystkim zabiegane panie domu.