Idealny prezent dla ukochanej osoby – kolczyki serca

Potrzebujesz kolczyków serduszek? Odwiedź tę stronę

Kolczyki serca są chętnie wybieranym typem biżuterii dziecięcej i damskiej – można je ubrać na każdą okazję, wyśmienicie uwydatniają urodę, są również fenomenalnym pomysłem na prezent. Jakie typy kolczyków występują w sprzedaży? Z czego przeważnie są wytwarzane kolczyki serduszka?

Kolczyki serca – wzór nie tylko dla dzieci

W jubilerstwie popularnie wykorzystuje się motywu serca. Jest on punktem wyjścia do wytwarzania kolczyków tak dla pań, jak i dla dziewczynek. Kolczyki serduszka stanowią eteryczny dodatek do wielu stylizacji. Występują zarówno w formie sztyftów, jak i modeli wiszących. Pierwszy rodzaj kolczyków jest z reguły wybierany na zwykłe okazje – nosimy je na co dzień albo do pracy. Kolczyki na sztyftach nie górują nad stylizacją, jedynie dyskretnie podkreślają prawdziwe piękno właścicielki. Natomiast długie kolczyki serduszka mogą być zastosowane do pozornego wyszczuplenia twarzy oraz wysmuklenia szyi. Tego typu kolczyki zakłada się na wieczory w operze, wesela czy spotkania z ukochanym i wyśmienicie komponują się one z szykownymi kreacjami. Z kolei dziewczynki mogą ubrać kolczyki serca zarówno na Pierwszą Komunię, jak i do szkoły.

Kolczyki serca – perfekcyjny podarunek dla ukochanej kobiety

Na rynku można kupić kolczyki serca wytworzone ze złota oraz srebra. Modne są również modele pozłacane – niedrogie, a zarazem wyglądają niesłychanie efektownie. Tak kolczyki wiszące, jak i modele na sztyftach mogą być ozdobione szlachetnymi kamieniami, na przykład cyrkoniami, które uwydatnią urodę właścicielki. U jubilerów dostępne są kolczyki serduszka w kolorze szafirowym czy błękitnym, jak również modele emaliowane. Biżuterię z motywem serca można podarować w prezencie członkowi rodziny, na przykład na Dzień Matki, rocznicę ślubu oraz w wielu innych przypadkach. Wręczone ukochanej kobiecie – matce, narzeczonej czy też partnerce, kolczyki serca będą stale przypominać o łączącej was więzi, miłości oraz szacunku.

Kontakt z nami:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]