Stacja czołowa Anttron – jak to działa

Więcej szczegółów o stacji czołowej

Stacja czołowa Anttron to system, dzięki któremu możemy cieszyć się telewizją kablową oraz internetem. To centralny punkt, który skupia specjalistyczne komponenty służące do poprawnej transmisji dźwięku i obrazu. Pozostałe podzespoły budują razem dobrze funkcjonującą całość. Dowiedz się, co wchodzi w skład stacji czołowej Anttron i gdzie zazwyczaj jest używana.

Stacja czołowa Anttron – w ośrodkach wypoczynkowych i motelach

Stacja czołowa Anttron używana jest w instalacjach zbiorowego odbioru sygnału – między innymi w apartamentowcach, hostelach, budynkach użyteczności publicznej a nawet we wspólnotach mieszkaniowych. Transportuje ona połączenie do pojedynczych urządzeń. Profesjonalna szafka montażowa – stworzona zarówno do odbioru sygnału DVB-S/S2 oraz AV to jeden z kluczowych elementów wchodzących w skład stacji czołowej. Można ją szybko zaprogramować za pomocą specjalistycznych aplikacji. Do szafki można zamontować rozmaite moduły – takie jak DTV RR4 oraz DTVD CI1.

Stacja czołowa Anttron – całościowy system antenowy

Każdy z modułów wchodzących w skład stacji czołowej Anttron służy do innego celu – transmisji sygnałów DVB-S/S2 lub MPEG2. Standard analogowy jest mniej doskonały niż cyfrowy – występują zakłócenia w transmisji obrazu, a rozbudowa generuje ogromne wydatki. Wiele komponentów składających się na stację czołową posiada też osobne porty USB, które umożliwiają dodanie dowolnej zawartości. Części można dowolnie łączyć, tworząc sprawny system antenowy.

Kontakt z nami:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]