Polski dystrybutor precyzyjnych silników elektrycznych DC i sterowników serwo

Producent silników elektrycznych prądu stałego - sprawdź co może Ci zaoferować.

Szerokie stosowanie robotyki w rozmaitych sferach przemysłu oraz automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych, zmusza do poszukiwania odpowiednich rozwiązań z obszaru układów napędowych i sterowania. Polska firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując m.in. dokładne sterowniki serwo i serwonapędy od najlepszych światowych wytwórców.

Oferta Ultra Robotics – produkty Harmonic Drive i Sesame Motor Corp

Istniejąca od przeszło dekady na naszym rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą przekładni planetarnych i falowych, silników DC oraz motoreduktorów (AC, DC i BLDC) wytwarzanych z surowców wysokiej jakości przez najlepszych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty firmy Harmonic Drive, wytwarzającej precyzyjne niewielkie serwonapędy cechujące się rewelacyjną niezawodnością oraz żywotnością. Opracowane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie wykorzystuje się m.in. w produkcji robotów przemysłowych, frezarek czy systemów służących do obsługi intralogistyki, a za sprawą możliwości ich użycia w ciężkich warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je też w lotnictwie, kriogenice oraz kosmonautyce.

Ultra Robotics jest też dystrybutorem produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, słynącą z najbardziej kompaktowych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się wysoką przepustowością, wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci i szeroką obsługą informacji zwrotnych, a ich sprawność oscyluje na poziomie 99% nawet przy najmniejszych wymiarach. Z kolei jej serwonapędy z linii GOLD rewelacyjnie sprawdzają się w ekstremalnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy wysokiej wilgotności (nawet do 95%), szoku termicznym, gdy odchylenie temperatur może wahać się od +70 do -40 °C, jak również przy narażeniu na silne wstrząsy mechaniczne i wibracje.

Firma Ultra Robotics dostarcza także rozwiązania od Sesame Motor Corp, Bodine Electric Company, Positec oraz Eisele Antriebstechnik GmbH.

Kontakt z nami:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]