Instalacje teletechniczne sieci kablowych

Instalacje teletechniczne. Kompleksową pomoc fachowców w tym zakresie otrzymasz na https://www.telmor.pl/Klient-biznesowy/Projektanci-instalacji-RTV-SAT

Instalacje teletechniczne sieci RTV/SAT to kompleksowa infrastruktura posiadająca wiele rozmaitych modułów – od podstawowych po zaawansowane technicznie. W Polsce działają fachowe podmioty, które umożliwiają zaprojektowanie sieci RTV. Zobaczmy jakie usługi proponują i jakie są główne moduły instalacji teletechnicznych.

Instalacje teletechniczne – anteny VHF i LNB – konwertery SAT

Instalacje teletechniczne obejmują przyrządy takie jak: anteny digit, maszty antenowe, mikrowzmacniacze abonenckie, wzmacniacze kaskadowe, odbiorniki optyczne. W sprzedaży znaleźć można też wzmacniacze budynkowe, kable koncentryczne 75 OHM, urządzenia DVB-S/S2 i odbiorniki optyczne. Sprzęty tego typu montowane są na osiedlach mieszkaniowych, w obiektach publicznych i wieżowcach. Przedsiębiorstwa specjalizujące się w sieciach RTV/SAT zajmują się natomiast m.in. rozplanowywaniem sieci i produkcją poszczególnych komponentów. Sieci teletechniczne wymagają wytrzymałych komponentów oraz specjalistycznego montażu – stąd zalecane jest wsparcie fachowców.

Instalacje teletechniczne – kompleksowa opieka

Ważne jest także, by sieci kablowe były zgodne z określonymi prawnie warunkami technicznymi jakim powinny odpowiadać budynki i ich położenie. Z tego też powodu potrzebna jest kompleksowa opieka fachowych przedsiębiorstw, które zagwarantują odpowiednie rozwiązania i dobiorą najlepsze moduły dostosowane do potrzeb konkretnej sieci. Instalacje teletechniczne nierzadko potrzebują również napraw, a więc bardzo ważna jest opieka producenta. Jej odbiorcami są zazwyczaj inwestorzy budowlani.

Kontakt z nami:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]