Chcesz odbierać telewizję? Postaw na dobry kabel koncentryczny

Zamów kabel koncentryczny na www.telmor.pl/Produkty/Kable-telekomunikacyjne/Kable-koncentryczne

W większości domów znajduje się telewizor. Większość z nas uwielbia raz na jakiś czas obejrzeć interesujący film lub dobrej jakości serwis o charakterze informacyjnym. Aby jednak odbiór programów był możliwy, konieczne jest wykonanie odpowiedniego podłączenia. Wykorzystuje się do tego celu między innymi kable koncentryczne, które na chwilę obecną kupimy bez najmniejszych problemów w sklepach mających w swojej ofercie elementy do odbioru telewizji.

Kabel koncentryczny – jakie cechy uznaje się za charakterystyczne?

W sklepach znaleźć można na chwilę obecną rozmaite kable koncentryczne, które charakteryzują się nieco odmiennymi parametrami. Najbardziej elementarny podział rozróżnia kable koncentryczne przeznaczone do stosowania na wewnątrz i zewnątrz budynków. Każdy kto potrzebuje kabel koncentryczny bez wątpienia powinien spojrzeć na jego najważniejsze właściwości. Znaczące są dopasowanie oraz tłumienie, które zapewnia odbiór sygnału telewizyjnego na wysokim poziomie. Najlepszym wyborem są kable cechujące się konstrukcją Tri–Shield. Jej wykorzystanie sprawia, iż przewód wyróżnia się klasą „A” ekranowania oraz ochrania sygnał przed zakłóceniami zewnętrznymi, które mogą istotnie wpływać na ostrość obrazu. Kable koncentryczne najlepszych marek bardzo dobrze sprawdzą się w modernizacji, ale także przy rozbudowie sieci kablowych tak małych, jak i dużych operatorów. Większość kabli koncentrycznych wyprodukowana jest zgodnie z ostrymi wytycznymi produkcji. Oznacza to, że odchyły parametrów w przypadku takich kabli są zwykle niewielkie lub nie ma ich wcale.

Kabel koncentryczny – jakiego typu materiałów używa się do jego wyprodukowania?

Kable koncentryczne to połączenie materiałów różnego rodzaju. Najczęściej rdzeń robiony jest z miedzi. Miedź jest materiałem bardzo trwałym, który nie traci posiadanych właściwości nawet po długim czasie użytkowania. Jeśli idzie o kable , które przeznaczone są do wykorzystywania w warunkach zewnętrznych, do wyprodukowania płaszcza stosuje się materiały niewrażliwe na działanie niekorzystnych czynników pogodowych.

Kontakt z nami:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]